Захід-сітка
Захід-сітка
Ровно, вул. Старицького 37 а

О нас

Підприємство «Захід-сітка» (яке є дочірним підприємством СГПП «Несвіч») займає провідне місце серед виробників та постачальників метизної продукції в західному регіоні. Підприємство має облаштовані склади та цехи для виробництва сітки «рабиця».

Наша продукція:
сітка ПВХ
сітка стальна
сітка оцинкована
сітка зварна
сітка маньє
сітка просічно-витяжна
сітка канілірована
сітка шарнірна
армопояс
дріт ПВХ
дріт оцинкований
дріт стальний
дріт колючий
єгоза
секції
стовпчики
цвяхи
шпагат

Конкурентные преимущества компании:

Наше підприємство тісно співпрацює з заводами виробниками метизної продукції, а саме: ОАТ «Гарант Метиз Інвест», Дніпропетровського ОАТ «Дніпрометиз»,а також є офіційним дилером «Харківського заводу ім. Фрунзе». Ми виготовляємо, постачаємо та реалізуємо тільки високоякісну, сертифіковану продукцію.Ми з розумінням відносимося до побажань Замовника і готові запропонувати різні форми співпраці. Наше підприємство плідно працює як з великими так і з дрібними підприємствами, магазинами, і звичайними покупцями. У нас індивідуальний підхід до кожного Клієнта, персональний кваліфікований менеджер, виходячи з положення Замовника підбере найбільш оптимальні умови роботи та максимально зручні варіанти оплати.

Товары / Услуги:

Наша продукція: сітка ПВХ, сітка стальна, сітка оцинкована, сітка зварна, сітка маньє, сітка просічно-витяжна, сітка канілірована, сітка шарнірна, армопояс, дріт ПВХ, дріт оцинкований, дріт стальний, дріт колючий, єгоза, секції, стовпчики, цвяхи, шпагат.

Город:

Ровно, Ровенская область

Адрес компании:

вул. Старицького 37 а

Время работы:

09:00-18:00

Контактное лицо:

Захід-сітка

Телефон: